Info

 

Dzisiejszy świat kręci się wokół internetu i cyfrowych technologii. Prawie każdy ma jakąś stronę internetową lub chociaż profil osobisty na portalu społecznościowym, a jeśli jeszcze nie ma, to prawdopodobnie wkrótce będzie miał. Większość ludzi szuka dziś potrzebnych im rzeczy i usług poprzez internet. Jednak nie każda branża wymaga posiadania fachowej i rozbudowanej strony internetowej – czasem zachodzi jedynie potrzeba pokazania potencjalnym odbiorcom przykładów realizacji swoich usług.

Naszą ofertę kierujemy do osób lub firm, które mając coś do zaoferowania, nie posiadają własnej strony internetowej. Proponujemy stworzenie bazy, na podstawie której można pokazać przyszłym klientom własne dokonania udokumentowane zdjęciami, projektami, przykładowymi realizacjami.

Jest to osobiste portfolio online – do którego w każdym czasie i miejscu mamy szybki dostęp, kiedy chcemy komuś pokazać przykłady własnych realizacji – czy to będzie wybudowany dom, aranżacja wnętrza, naprawiony mebel, portfolio fotografa, modelki, architekta czy każdy inny projekt.

Bez konieczności fatygowania klienta na miejsce wykonanej usługi czy przesyłania zdjęć na jego skrzynkę mailową, poprzez portfolio online mamy znacznie łatwiejszą możliwość pokazania przykładów swoich prac na estetycznie wykonanej, przejrzystej i prostej w obsłudze stronie serwisu. Nie tylko wygląda to bardziej profesjonalnie, ale i wzbudza większe zaufanie, a stąd już tylko krok do decyzji o podjęciu współpracy!